Versenyzőink

Bemutatkozó Videónk

2018.

Kick Dance utánpótlás versenyeken résztvevő versenyzőink

Beszer Zoltán - Kecskés Melinda, junior páros 1.hely

Kovács Levente - Szűcs Rebeka, serdülő A páros 1.hely

Magyar Bendegúz - Harza Viktória, serdülő A páros 1.hely

Nagy-Végvári Máté - Huszti Emili, children A páros 1.hely

Sors Zétény - Rafael Regina, serdülő B páros 3.hely

 

Agents, children kisformáció 1.hely

LMNT's, serdülő kisformáció 1.hely

New Generation, children nagyformáció 5.hely

Pink, serdülő nagyformáció 1.hely 04.09.

Rock It! children B kisformáció 4.hely -12.09

Splash, children nagyformáció 1.hely

TopFires, junior nagyformáció 2.hely

 

Területi, országos és magyar bajnokságon induló versenyzőink

Barthos Bence (Masters) - Ambruzs Kinga serdülő páros 5.hely

Kovács Bence - Paukovics Kata (Meteor) felnőtt B páros 4.hely

Meskó Alex - Csipes Nikolett (Meteor) felnőtt C 1.hely

Meskó Patrik - Magyar Luca junior páros 6.hely

Nagy Balázs - Nagy-Végvári Lilien, serdülő páros 6. hely

 

Fame,serdülő nagyformáció, 2.hely

LMNT's, serdülő kisformáció 4.hely

Mazsik,children kisformáció 2.hely

Non Stop, serdülő kisformáció 4.hely

Prime, junior kisformáció 5.hely

Truváj, felnőtt nemzeti kisformáció (Rockin' Board-Island Rock) 1.hely

Viaggio, children nagyformáció, 2.hely

 

Magyar válogatott, nemzetközi versenyeken résztvevő versenyzőink

Barthos Bence (Masters) - Ambruzs Kinga serdülő páros, nemzetközi verseny 2. hely

Meskó Alex - Csipes Nikolett (Meteor)C páros, nemzetközi verseny 1. hely

Meskó Patrik - Magyar Luca, Világkupa 9.hely, Világkupa

Nagy Balázs - Nagy-Végvári Lilien serdülő páros nemzetközi verseny 2. hely

 

Bejárós Tábor 2018

 

2017.

Kick Dance utánpótlás versenyeken résztvevő versenyzőink

Senoritas, Children Nagyformáció, 1.hely

TopFires, Serdülő Nagyformáció, 1.hely

Pioneers, Junior Nagyformáció, 1.hely

Lovely Girls, Children Nagyformáció, 1.hely

Mazsik, Children Kisformáció, 1.hely

Hoplá, Children Nagyformáció, 5.hely

Rafael Regina-Sors Zétény, 3.hely

Huszti Emili-Nagy Végvári Máté, 6.hely

Szűcs Rebeka-Kovács Levente, Serdülő Páros, 2.hely

 

Területi, országos és magyar bajnokságon induló versenyzőink

Beszer Zoltán-Kecskés Melinda, Serdülő Páros, 17.hely

Magyar Bendegúz-Magyar Luca, Serdülő Páros, 10.hely

Nagy Balázs-Nagy Végvári Lilien, Children Páros, 2.hely

Fame, Serdülő Nagyformáció, 5.hely

First Ladies, Children Nagyformáció, 4.hely

Prime, Serdülő Kisformáció, 12.hely

Non Stop, Serdülő Kisformáció, 5.hely

A'la Cool, Felnőtt Nemzeti Kisformáció, 4.hely

 
Magyar válogatott, nemzetközi versenyeken résztvevő versenyzőink

Nagy Balázs - Nagy Végvári Lilien children páros 3.hely, International Fox One Cup 

 

Karácsonyi Bemutató

I. Nagy Island Rock Családi Piknik

 

 2016.

Kick Dance utánpótlás versenyeken résztvevő versenyzőink

Beszer Zoltán-Mojem Alexa, Serdülő Páros, 3.hely 03.06.

Beszer Zoltán-Kecskés Melinda, Serdülő B Páros, 1.hely 12.04.

Dögös Ötös, Children Kisformáció, 1.hely 03.06.

Helló, Serdülő A Kisformáció, 1.hely 10.09.

Kölcsey Csillagai, Children B Kisformáció, 3.hely 05.29.

Pioneers, Junior Nagyformáció, 2.hely 12.04.

Rock Dolls, Children Nagyformáció, 1.hely 11.06 

Táncoló Hangjegyek, Children Nagyformáció, 6.hely 12.04. 

Táncoló Hangjegyek, Children B Kisformáció, 3.hely 11. 07.

Thunderbirds, Serdülő Nagyformáció, 1.hely 05.29.

 

Területi, országos és magyar bajnokságon induló versenyzőink

Kovács Levente-Szűcs Rebeka, Children Páros, 10.hely 11.07

Magyar Bendegúz-Magyar Luca, Serdülő Páros, 9.hely 10.23.

Nagy Balázs-Nagy Végvári Lilien, Children Páros, 3.hely 11.06.

Fame, Children Nagyformáció, Magyar Bajnokság, 12.03.

Hello, Serdülő Kisformáció, Területi -  04. 10.

Non Stop, Children Kisformáció, Magyar bajnokság 12.03.

SupeRÓK területi 11. hely 10.23.

A'la Cool, Felnőtt Nemzeti Kisformáció, 1.hely 05. 09.

 

Magyar válogatott, nemzetközi versenyeken résztvevő versenyzőink

Karácsony Krisztián-Kundrát Fanni, Junior Páros, 1.hely

Karácsony Krisztián-Kundrát Fanni, Krakkó Páros Világkupa 14.hely.

 

Flashmob 2016

2016 Flashmob - Fellépők 05.01.

 

2015.

Kick Dance utánpótlás versenyeken résztvevő versenyzőink

Balla Krisztián-Ambruzs Kinga, Serdülő B Páros, 4.hely  11.08.

Kovács Levente-Szűcs Rebeka, Children B Páros, 2.hely 11.08.

Nagy Balázs-Csillag Enikő, Children B Páros, 1.hely 11.22.

Rock Dolls, Children Nagyformáció, 3.hely 11.08.

Summer Girls, Children Nagyformáció, 1.hely 10.25.

Területi, országos és magyar bajnokságon induló versenyzőink

Beszer Zoltán-Mojem Alexa, Children Páros, 10.hely - területi okt.26

Magyar Bendegúz-Magyar Luca, Children Páros, 5.hely területi nov.8.

SzupeRók, Felnőtt Kisformáció, 1.hely - területi okt. 11.

Táncoló Talpak, Children Nagyformáció, Budapesti 2.hely 03. 08.

A'la Cool, Felnőtt Nemzeti Kisformáció, 2.hely országos 05.10

 

Magyar válogatott, nemzetközi versenyeken résztvevő versenyzőink

Tramontini Péter - Cserveni Fanni, Felnőtt B kategória okt.18. Világkupa

Tramontini Péter - Cserveni Fanni, Felnőtt B, Lábtechnika, 1.hely

 

Flasmob 2015 05.30

 

2014.

Kick Dance utánpótlás versenyeken résztvevő versenyzőink

Magyar Bendegúz-Magyar Luca, Children B Páros 3. hely 11.09.

Táncoló Talpak 1.hely 02.15.

Területi, országos és magyar bajnokságon induló versenyzőink

Beszer Zoltán-Mojem Alexa Döntő 6.hely 05.04.

Táncoló Talpak - Children Nagyformáció - Döntő - 7.hely - országos 04.24.

A'la Cool 1.hely - május 4. területi 05.04.

 

Flashmob 2014 06. 14.

 

2013.

Kick Dance utánpótlás versenyeken résztvevő versenyzőink

Beszer Zoltán-Mojem Alexa Arany Érem 05.26.

Kaiser Dániel-Sulija Boglárka Arany Érem 04.14.

Kaiser Dániel-Buzási Zoé 4.helyezés 11.18.

Területi, országos és magyar bajnokságon induló versenyzőink

Tramontini Péter-Gál Boglárka Akrobatika, Országos Bajnokság 1.hely 04.06.

Tramontini Péter-Gál Boglárka Lábtechnika, Országos Bajnokság 1.hely 04.06.

A'la Cool Országos Verseny 2.helyezés 10.29.

 

Flashmob Csepel 2013.06.15.